Archiv článků

Ceník sněhových zábran

Cena za instalaci je shodná s cenou za materiál ( tj. sněhových zábran )   Množství sněhových háků, cca 1 ks. / m2   Žebříkový nebo tyčový systém ( délka zajišťovaného místa )
Celý článek

IZOLACE DILATAČNÍCH SPÁR SILIKONOVOU FASÁDNÍ PÁSKOU LUKOTĚS

Silikonové fasádní těsnící pásky a vhodný silikonový tmel se používají k pružnému přetěsnění netěsných dilatačních spár na panelových domech. Silikonové fasádní těsnící pásky dokonale utěsní dilatační spáry a jsou proto nejpoužívanější variantou při revitalizaci panelových domů. Dokonalá...
Celý článek

IZOLACE DILATAČNÍCH SPÁR TMELEM DEN BRAVEN – mirelonové provazce

  Akrylátový těsnící tmel Sokrat S-T5 se používá zejména při rekonstrukci hydroizolace dilatačních spár panelových domů. Rekonstrukci provádíme buď kompletní výměnou stávajícího tmelu nanesením mirelových provazců a následným vyplněním vnitřní části panelové spáry nebo překrytím stávající...
Celý článek

Napište nám!

Líbilo se Vám u nás, nebo máte naopak připomínky k našim službám? Neváhejte a napište nám. Vaše názory jsou cenné podněty k neustálému zlepšování našich služeb. Navíc jakákoliv pochvala od spokojeného zákazníka je nejlepší odměnou naší práce.
Celý článek

Vítejte na našem novém webu

Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
Celý článek

Ceník výškových prací platný od 1.1.2021

Kliknutím na odkaz se dostanete na ceník prací, které poptáváte

 
                    

 

 

Nejnižší fakturovaná částka za výjezd a provedení výškových prací horolezeckou technikou je 2.850,- Kč.